Pivní soutěž tříčlenných týmů, 12. turnaj

Poslední hrací večer Pivní soutěže tříčlenných družstev proběhl na Radavě za účasti všech devíti týmů v neděli 28. dubna. A jelikož jsme potřebovali dohrát celé kolo, tak se hrálo opět šest zápasů. Hrací večer byl dlouhý, ale finalisté hokejového play-off nás tentokrát časově předčili.

No a začátek byl pěkně od podlahy. Tramvaje sice na místní trati měli ten den ještě výluku, ale formu jako blázen si přivezl Jirka Nechutný. Díky jeho náhozu 254 bodů tým KSN MM skolil Dáme Kuželky téměř o sto bodů 523:426. Hokaro si počíhalo a porazilo Radavské Nuly 478:458. To Veselí pumprlíci s.r.o. mají výkony nahoru, dolu a tentokrát zahájili povedeným výkonem a porazili SLIM vysoko 565:409.

Po druhém kole jsme měli jasno, kdo ovládne základní část soutěže. V těsném kole si Nuly připsali porážku s Pumprlíky 490:496. A v situaci, kdy Heavy Bowelrs si připsali druhou výhru večera, tak bylo jasné, že jim celkové první místo neuteče (a prize money 2700Kč). Nuly přes prachbídnou formu mířily ke druhému místu a stále se bojovalo o třetí místo. A v tomto kontextu byl důležitý výsledek, když Hokaro přehrálo v hezkém souboji KSN MM 514:503.

KSN MM se vybičovalo v dalším kole a proti Pumprlíkům si připsalo nejvyšší nához večera zvítězilo 598:523. Moc hezký zápas odehrály týmy níže postavené v tabulce. Kačeři porazili SLIM 530:510 a v aktuálním pořadí večera patřili k nejlepším týmům.

Čtvrté kolo se vrátily na vítěznou vlnu Veselí Pumprlíci s.r.o., když výsledkem 580:495 porazili Dáme Kuželky. Další zápas, který zamotal pořadí o celkové třetí místo byl, když tým KSN MM porazil tým RazDvaTři 499:472.

V pátém kole se odehrál souboj dvou nejsilnějších týmů, podle postavení v tabulce. Radavské Nuly porazily Heavy Bowlers, ale vítězství to bylo spíš už Pyrrhovo, jelikož Heavy Bowlers už měli v celkové tabulce nedostižný náskok. Zatímco Kačeři měli poslední hrací večer formu a jen těsně podlehli KSN MM 503:520, RazDvaTři prokazovali, že je poslední hrací večer základní části nezastihl v dobrém rozmaru a podlehli týmu Dáme Kuželky 442:452.

V posledním kole Heavy Bowlers potvrdili výhru v soutěži výhrou nad KSN MM 503:490. Hokaro šlo celý tento večer, jak se říká „od zápasu k zápasu“ a výhrou 506:485 nad RazDvaTři dotáhlo perfektní sérii šesti výher, když ani jednou v tomto hracím večeru nezaváhalo a tento večer po zásluze vyhrálo. Bodově se dotáhlo v celkové tabulce na svého posledního soupeře a když je bodů stejně, rozhoduje průměrný týmový nához, který měl tým RazDvaTři lepší a tak nakonec obsadil konečné třetí místo a připisuje si odměnu 900 Kč jako startovné na další hrací večer.

Týmové pořadí, individuální výkony za tento večer a konečnou tabulku soutěže najdete v příloze.

Následující nadstavbové tři hrací večery (12. 5., 26. 5. a 10. 6.) hraje šest nejlepších týmů o celkové vítězství v soutěži a týmy na sedmém až devátém místě budou hrát o celkové sedmé místo (přičemž tyto týmy se budou scházet již v 17:30)

Pro turnajové příznivce květen nabízí Radava řadu bowlingových turnajů, výhradně středy – 8. 5. od 16h Radavský Double, 15. 5. Letenský pohár jednotlivců, 22. 5. proběhne předprázdninová Večerní růže. A pro příznivce zábavy v pátek 17. 5. jako příprava na sledování hokeje ČR-RAK proběhne na zahrádce Beerpongový turnaj dvojic.

14.05.2024 v 00:30

Zveřejněny rozdělení do hracích rund a časový harmonogram Mistrovství České republiky jednotlivců 2024.

09.05.2024 v 10:03

Zveřejněny mazací modely pro finále ČBL, baráž o finále a baráž o Extraligu 2024/25.

03.05.2024 v 07:50

Zveřejněn mazacím model a rozdělení do skupin pro Finále SBL.

22.04.2024 v 19:35

Do článku o Mistrovství České republiky juniorů přidány časový harmonogram a rozdělení do rund.

02.04.2024 v 22:54

Otevřeny obsazovačky pro juniorské MČR 2024.